Naturalne materiały

W centrum naszej biżuterii jest bursztyn, lokalny surowiec od zawsze obecny w Gdańsku. Uzupełnia go charakterystyczne dla polskiej biżuterii srebro i – co jest nowością – złoto.

Proste kształty

Najczęściej sięgamy po najdoskonalszą z form – koło. Pojawia się ona zarówno w wersji geometrycznej, jak i organicznej: niedokładnej, przybliżonej. Rzadziej używamy form prostokątnych. Dzięki swojej prostocie nasza biżuteria jest ponadczasowa.

Subtelna kolorystyka

Paleta barw bursztynu obejmuje setki odcieni. Zazwyczaj są to kolory zszarzałe i pięknie dopasowują się do naturalnej, przeważnie chłodnej kolorystyki karnacji Polek.

Inspiracja naturą

w naszej biżuterii nie jest dosłownym przedstawianiem, a raczej rodzajem swobodnego sposobu konstruowania.

Zobacz galerię

Indywidualne podejście

Projektowanie zaczynamy od bursztynu. Szlifując bryłki, kierujemy się ich indywidualnymi proporcjami, co sprawia, że każda ma odrobinę inny kształt. Projekt biżuterii każdorazowo stara się podkreślić i wydobyć naturalne piękno surowca.

Unikaty

Biżuterię wykonujemy w pojedynczych egzemplarzach lub w krótkich seriach. Pozwala nam to ciągle się zmieniać, a jednocześnie zapewnia naszej biżuterii wyjątkowy, ekskluzywny charakter.

Zamówienia

Projektujemy i wykonujemy biżuterię na indywidualne zamówienia klientów – praca ręczna z bursztynem, srebrem i złotem. Wykonujemy również pierścionki zaręczynowe.

Napisz do nas

Gwarancja jakości

Gwarantujemy unikatowe wzornictwo oraz ręczne wykonanie naszej biżuterii. Czynimy wszelkie starania w celu zapewnienia najwyższej jakości wyrobów. Nasza gwarancja obejmuje darmowe usunięcie ewentualnych błędów konstrukcyjnych.
Zapewniamy dożywotni serwis i konserwację naszych wyrobów – usługi odpłatne.